Search This Blog

Tuesday, December 27, 2011

Kultivimi i kermillit
Keto jane fotot ne brendesi  te ambjenteve ku kultivohen kermillat ne Vile Boshtove-Kavaje.
Ne ofrojme ndertimin e fermave ne gjithe rrethet e Shqiperise,gjithashtu  ofrojme dhe grumbullimin e kermillit te kultivuar.Lloji i kermillit qe kutivojme eshte Aspersa
Personat e interesuar mund te kontaktojne ne keto numera telefoni: 0694572730    0663072730

ENGLISH
These are pictures inside the premises where grown snails in Villa Boshtove-Kavaje.
We offer farm building in all districts of Albania, and also provide the cultivation.The type of snails we cultivate is Aspersa
Interested persons may contact the following telephone number: 0355694572730 0355663072730

40 comments:

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 2. Pershendetje, jam Arian Zenelaj nga Kosova dhe kerkoj nga ju te me dergoni nje oferte totale duke perfshi paisjet teknike, ndihmese si dhe kermillin per kultivim ne hapsiren prej 1 ha.
  ju lutem me kontaktoni ne kete e-mail:arizenelaj@gmail.com
  Ju faleminderit per mirekuptim!

  ReplyDelete
 3. Pershendetje, jam D.Xhakolli .Dhe kerkoj nga ju nese eshte e mundur te me dergoni nje oferte totale duke perfshi paisjet teknike, ndihmese si dhe kermillin per kultivim ne hapsiren prej 1 ha. madje dhe terenin qe duhet perdorur ose kushtet klimaterike
  ju lutem me kontaktoni ne kete e- mail: desarxhakolli@gmail.com
  Ju faleminderit per mirekuptim!

  ReplyDelete
 4. Pershendetje ,
  Komplimente per aktivitetin.Jam shume i interesuar per kete sipermarrje...A mund te me beni nje pershkrim te ngritjes se fermes dhe nese eshte e mundur,a mund te kemi nje kontrat shit-blerje se bashku?? Kalofshi mire dhe pres te me pergjigjeni ktu
  Agalliu.ledjon@gmail.com

  ReplyDelete
 5. Përshendetje, jam i interesuar te di diqka me shum rreth: Se qka duhet te posedoj per ta fillu ket pun, Sa Para Te gatshme duhet ti investoj, Qmimit te shitjes se kermillit per-Kg, Vendin sekumund ta shes nga Kosova, Llojin e KERMILLIT, dhe Paisjet qe uhet ti kem...
  Do tju jem shummirnjohes nqse, me tregoni...( egzonmehmeti13@gmail.com ) Ju Faliminderit per mirkuptimin tuaj, Komplimente per aktivitetin,
  Pun T'mbar, Gj.T'mirat...

  ReplyDelete
  Replies
  1. This comment has been removed by the author.

   Delete
 6. Përshendetje, jam i interesuar te di diqka me shum rreth: Se qka duhet te posedoj per ta fillu ket pun, Sa Para Te gatshme duhet ti investoj, Qmimit te shitjes se kermillit per-Kg, Vendin sekumund ta shes nga Kosova, Llojin e KERMILLIT, dhe Paisjet qe uhet ti kem...
  Do tju jem shummirnjohes nqse, me tregoni...( egzonmehmeti13@gmail.com ) Ju Faliminderit per mirkuptimin tuaj, Komplimente per aktivitetin,
  Pun T'mbar, Gj.T'mirat... nëse je kthy ne tiron Genci

  ReplyDelete
 7. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pershendetje i nderuar Stavri Lala
   Une jam Arbenita Topalli nga Kosova dhe posedoj toke me siperfaqe prej 750 m2 te rrethuar me lume te fshatit.
   Jam e interesuar te merrem me ngritjen e fermes per kultivimin e kermijve dhe gjate kerkimeve qe i kam bere kam kuptuar se ju merreni me kete kulture,prandaj nga ju kerkoj qe me asistoni ne blerjen e rasatit dhe mjeteve te cilat perdoren per rrethimin e tokes dhe zhvillimin e ketij aktiviteti.Ju lutem me kontaktoni ne imelle adresen nita.topalli@gmail.com
   Ju faleminderit
   Gjithe te mirat

   Delete
 8. Pershendetje!
  Jam Jonis Metaj dhe jam i interesuar rreth kultivimit te kermijve. doja te dija a mund te kultivohen ata ne Korce, sepse gjate dimrit toka mbulohet me debore.
  dhe sa kushton nje ndihmese e juaja, e plote me gjith pajisjet teknike te nevojshme etj, per 1ha?
  ju lutem me kontaktoni ne: jonis_metaj@hotmail.com

  ReplyDelete
 9. Pershendetje munde te me jepni me shume inf sa kushton i gjithe ky proces dhe tregun kushe ma siguron

  ReplyDelete
 10. Pershendetje. Quhem Mandi xhika dhe jam sh i interesuar per kultivimin e kermillit.A mund ta kultivoj ata ne pogradec,?Ju lutem me dergoni info se sa kushton nje ferme e tille per nje hektar,dhe ndoshta me te madhe se kaq.Sa do me duhet mua te investoj dhe sa per mirmbajtjen e saj,si dhe sa kg mund te bej ne nje vit dhe cmimin e tyre per kg.Ju falenderoj dhe ju lutem me ktheni nje pergj tek adresa m.xhika@gmail.com.

  ReplyDelete
 11. pershendetje,jam shume e interesuar shume per kemillin.bio dhe dua nje info dhe kosto totale sa mund te bej

  ReplyDelete
 12. pershendetj. Quhem elton Poka nga rrethina e qytetit te Elbasani dhe jam i interesur per hapjen e nje aktiviteti te till.ju lutem me dergoni nje informacion ne adresen time te imelit "eli_cucumeli@live.com". faleminderit. ?

  ReplyDelete
 13. per shendetje jam fationi nga tr me dergoni ju lutem edhe mua nje oferte te tille ne kete adrese; fationkumegr@gmail.com flm

  ReplyDelete
 14. Pershendetje Stavri un po ju shkruaj nga USA desha te dij sa kushtojn paisjet per 6 dylym toke qe kam ne peshkopi Diber ju lutem me kontaktoni ne doshi1@live.com faleminderit.

  ReplyDelete
 15. pershendetje Stavri un desha tju pyes nese eshte e mundur qe te vizitoj fermen e juj dhe te kshillohem me ju pasi qe edhe un deshiroj qe te ngris nje ferm ne Kosov.
  Ju lutem me kontaktoni ne E-Mail mendi_683@hotmail.com
  Me rrespekti
  Armend Spahiu

  ReplyDelete
 16. Pershendetje , jam ilir kanani nga berati
  Komplimente per aktivitetin.Jam shume i interesuar per kete sipermarrje...A mund te me beni nje pershkrim te ngritjes se fermes dhe nese eshte e mundur,a mund te kemi nje kontrat shit-blerje se bashku?? Kalofshi mire dhe pres te me pergjigjeni ktu kananientsorgung@yahoo.de

  ReplyDelete
 17. Pershendetje , jam ilir kanani nga berati
  Komplimente per aktivitetin.Jam shume i interesuar per kete sipermarrje...A mund te me beni nje pershkrim te ngritjes se fermes dhe nese eshte e mundur,a mund te kemi nje kontrat shit-blerje se bashku?? Kalofshi mire dhe pres te me pergjigjeni ktu kananientsorgung@yahoo.de

  ReplyDelete
 18. Pershendetje Jam Ditmir Hajdarmataj Kerkoj Te di Ne qoftese Mund Ta kultivoj Kermillin Ne rrethin E tropojes Ku lartesia Esht 500 e 50 Metra Mbi Nivel te detit Ju lutem kontaktoni Ne numrin 069 29 62 357

  ReplyDelete
 19. Pershendetje jam i interesuar per kete aktivitet un kam 5 hektar tok ne fier ose me shum per te ber kete aktivitet doja te dija cmimin e kermillit per kile e se mund ta blini ju te mua dhe sa lek me kushton per ket aktivitet te investoj faleminderit me shkruani ne luliluli805@gmail.com

  ReplyDelete
 20. Pershendetje.Dhe kerkoj nga ju nese eshte e mundur te me dergoni nje oferte totale duke perfshi paisjet teknike, ndihmese si dhe kermillin per kultivim ne hapsiren prej 1 ha. madje dhe terenin qe duhet perdorur ose kushtet e klimes qe duhen dhe se sa mund te kushtoj 1 kg sot ne treg.
  ju lutem me kontaktoni ne kete e- mail: kleontzaka@hotmail.com
  Ju faleminderit per mirekuptim!

  ReplyDelete
 21. Pershendetje! Jam Ledio Dinaku.
  Jam i interesuar per kete aktivitet per 1 ha toke ne BERAT .
  ju lutem te me thoni sa vete kostoja e ketij aktiviteti te gjitha te perfshira dhe se cfare cmimi ka kg e kermillit. me kontaktoni ne : lediodinaku@gmail.com
  faleminderit

  ReplyDelete
 22. Pershendetje, jam klodi nga elbasani dhe kerkoj nga ju te me dergoni nje oferte totale duke perfshi paisjet teknike(edhe cfar jan keto pajisje), ne cfare cmimi e blini kg si dhe cmimin per kermillin per kultivim ne hapsiren prej 1 ha.
  ju lutem me kontaktoni ne kete e-mail:klodianzdrava@yahoo.it
  Ju faleminderit per mirekuptim!

  ReplyDelete
 23. Pershendetje jam Valbona nga Tirana.
  Jam e interesuar qe te hap nje ferme per mbareshtimin e kermillit. Disponoj toke ne bubq 20-50 dylym dhe doja te dija se sa do te me kushtonte ndertimi me te gjitha mjetet e nevojshme perfshire dhe ato teknike. Sa kushton kg I kermillit? Me ke duhet te bej kontraten? Dhe nese keni ndonje konsulent. Pres. Te me shkruani ne adresen time te emailit bonushi80@hotmail.com

  ReplyDelete
 24. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 25. Jam i interesuar qe te hap nje ferme per mbareshtimin e kermillit. Doja te dija sa eshte minimum M2 per hapjen e nje ketij aktiviteti dhe sa lek kushton. nese mundeni te me ktheni nje pergjigje ne adresen e email-it d_sajmir@yahoo.com dhe nr tel 0699769609.ju falenderoj dhe shppresoj ne nje pergjigje .

  ReplyDelete
 26. Pershendetje
  Interesohem per kete biznes. Kerkoj nje oferte.

  Me shkruani medha.pamela@gmail.com

  ReplyDelete
 27. Pershendetje
  Interesohem per kete biznes. Kerkoj nje oferte.

  Me shkruani medha.pamela@gmail.com

  ReplyDelete
 28. Mirembrema! Jam e interesuar per te nderuar nje ferme kermilli ne rretin Devoll/Korce. A mund te ndertohet ne kete vend edhe nese po a eksizton rreziku i mos shumimit te kermillit dhe ju si ferme cfare na ofroni? Faleminderit. eglaegla_78@hotmail.com

  ReplyDelete
 29. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 30. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 31. Mirembrema! Jam e interesuar per te ndertuar nje ferme kermilli ne rrethin Devoll/Korce. A mund te ndertohet ne kete vend edhe nese po a eksizton rreziku i mos shumimit te kermillit dhe ju si ferme cfare na ofroni? Faleminderit. eglaegla_78@hotmail.com

  ReplyDelete
 32. Jam nje i interesuar per kultivimin e kermillit ne rrethin e Skraparit ne komunen Bugove.Kam te disponueshme 2ha toke buze te nje lumi me ujra te rrjedhshme 10litra/sec dhe qe nuk shterojn me ndryshim stine asnjehere.Deshiroj te kem informacion ne lidhje me suprtin qe ju me ofroni duke filluar qe nga teknologjite tuaja per kete biznes qe une mendoj te realizoj .Ju lutem me informoni ne adresen time te e mailit :-xhuljankoxhaj1@gmail.com

  ReplyDelete
 33. Edhe njeher te me falni adresae sakte eshte :xhuljano.koxhaj1@gmail.com

  ReplyDelete
 34. Edhe njeher te me falni adresae sakte eshte :xhuljano.koxhaj1@gmail.com

  ReplyDelete